Fermentovaná antioxidační směs

Antioxidanty jsou bezpochyby nezbytnou součástí optimálního zdraví. Jedná se o třídu molekul, které jsou schopné inhibovat oxidaci jiné molekuly.

Některé antioxidanty jsou produkovány v lidském těle, ale některé ne. Přirozená produkce antioxidantů v našem těle navíc může s přibývajícím věkem klesat. Antioxidanty hrají významnou roli v našem zdraví, protože mohou ovlivňovat rychlost stárnutí tím, že eliminují volné radikály.

Biogerontolog Denham Harman byl první, kdo objevil koncept volných radikálů, a to v roce 1954, když vedl výzkum k vysvětlení stárnutí. Volné radikály jsou druhem vysoce reaktivního metabolitu, který naše tělo přirozeně produkuje v důsledku normálního metabolismu a během produkce energie. Jsou naší přirozenou biologickou odezvou na toxiny ze životního prostředí, jako je cigaretový kouř, sluneční světlo, chemikálie, kosmické a umělé záření, a jsou dokonce klíčovým prvkem při výrobě léčiv. Naše tělo také produkuje volné radikály, když cvičíme nebo máme zánět kdekoli v těle.

Molekulám volných radikálů chybí jeden nebo více elektronů a tento chybějící elektron je zodpovědný za biologickou oxidaci. Neúplné molekuly agresivně napadají jiné molekuly, aby doplnily chybějící části. Tyto reakce se nazývají oxidační reakce. Oxidace se nazývá „biologická koroze“, což je důsledek způsobený příliš vysokým množstvím kyslíku ve tkáních. Oxidace je pro organismus zatěžující. Nejlépe se dá stav oxidace pozorovat na železe. Jestliže železo oxiduje, tak rezaví. Volné radikály mohou vážně ovlivnit naši DNA narušením její duplikace, zasahováním do udržování DNA a rozštěpením nebo změnou její struktury reakcí s bází DNA. Volné radikály jsou spojeny s více než 60 různými onemocněními včetně rakoviny, Parkinsonovy choroby, Alzheimerovy choroby, šedého zákalu, aterosklerózy atd.

wetyzo

Klíčové přínosy antioxidantů pro zdraví

  • Chrání buňky, orgány a tkáně před oxidačním poškozením.
  • Anti-aging
  • Eliminují volné radikály.
  • Potlačují záněty a chrání DNA.
  • Chrání pokožku před UV zářením.
  • Zlepšují pleť a chrání zrak.
  • Chrání před vysokým obsahem škodlivin ze vzduchu (tepelné elektrárny, doprava, průmysl).
  • Podporují odolnost a pružnost cév, působí antiagregačně a používají se pro prevenci kardiovaskulárních chorob – snižují obsah LDL-cholesterolu v krvi a snižují krevní tlak, stejně tak omezují poškození cév vlivem vysokého krevního tlaku.

Složení výrobku

Fermentovaná Antioxidační zeleninovo-ovocná směs

Zimolez modrý, vinné hrozny, maliny, kozinec blanitý, goji, rajče, pomerančovník hořký, brokolice, třešeň, mrkev, artyčok, kiwi, špenát, voskovník červený, ostružiny, citron, kurkuma, borůvky, červená řepa, ženšen, zázvor.

wetyzo

Extrakty z rostlin

Kyselina alfa-lipoová, kozinec blanitý (Astragalus) 70% extrakt, kurkumin C3 komplex, kyselina askorbová (vitamin C), zelený čaj extrakt 50% EGCG, vitánie snodárná (Ashwagandha) extrakt 7% withanolidů, kadidlovník pilovitý (Boswellia extrakt) 10% AKBBA, 20% β-boswellové kyseliny, L-glutation (redukovaný), L-karnosin, vitamin E, ostropestřec mariánský, kozinec blanitý extrakt 3 % astragalosidů, resveratrol 50% extrakt ze slupek révy vinné, réva vinná extrakt ze semen (OPC–proantokyanidiny), kvercetin, pycnogenol, lykopen z rajčat, astaxanthin z mořské řasy Haematococcus pluvialis 3%, černý pepř extrakt Bioperin 95%, L-selenomethionin (selen), cholekalciferol (vitamin D).
 

 

Potravinové doplňky WETYZO Vitality

Homocystein Vitality+ s betainem (snižovací)

Homocystein Vitality+ s betainem (snižovací)

Homocystein Vitality+ s betainem je účinný doplněk stravy vytvořený na základě spolupráce s MUDr. Karlem Erbenem a Mgr. Michaelou Verde Beitlovou pro snížení hladiny homocysteinu. Obsahuje vitamíny  B6, B9, B12, zinek a betain, který podporuje trávení.

KDE KOUPIT

Homocystein Vitality s aloe vera (preventivní)

Homocystein Vitality s aloe vera (preventivní)

Homocystein Vitality s aloe vera je účinný doplněk stravy, který pomáhá předcházet civilizačním onemocněním. Obsahuje vitamíny  B6, B9, B12, zinek a aloe vera, která regeneruje vnitřní prostředí těla. Tento doplněk stravy je vhodný pro vegetariány i vegany.

KDE KOUPIT

Magnesium Vitality

Magnesium
Vitality

Magnesium Vitality je doplněk stravy s hořčíkem ve formě chelátu a vitamínem B2. Hořčík ve formě chelátů má vynikající vstřebatelnost a podílí se také na řadě biochemických reakcí v těle a je důležitý pro přenos nervových impulzů, správnou funkci buněk, srdce a cév.

KDE KOUPIT

Imune Vitality

Imune
Vitality

Imune Vitality je 100% přírodní produkt, který se postará o podporu Vašeho imunitního systému během celého roku. Produkt Imune Vitality byl navržen tak, aby obsahoval veškeré důležité látky, které dokáží Váš imunitní systém ideálně vyvažovat a udržovat v dobré kondici.

KDE KOUPIT

Mega Lecithin Vitality

Mega Lecithin
Vitality

Mega Lecithin normalizuje činnost srdce a oběhového systému, přispívá k normální činnosti mozkových funkcí. Má antioxidační účinek. Lecithin příznivě působí na celý organismus a podílí se na zmenšování tukových částí v krevním oběhu a snižuje hladinu cholesterolu.

KDE KOUPIT

Colostrum Vitality

Colostrum Vitality

Colostrum Vitality je produkt, který obsahuje šetrně zpracované kravské (bovinní) mateřské mléko od krav z evropských chovů.

KDE KOUPIT

D3 + K2 Vitality

D3 + K2 Vitality

Vitamín D přispívá k udržení pevných a silných kostí, hraje roli při udržení zdraví kardiovaskulárního systému a u žen omezuje riziko osteoporózy.

KDE KOUPIT

Enzymy Vitality

Enzymy Vitality

V našem těle je přes 3.000 různých enzymů a každý z nich má svou úlohu. Společně zajišťují chod životních procesů, přeměn a mechanismů.

KDE KOUPIT

Jód Vitality

Jód Vitality

Jód je nezbytný pro vývoj a činnost mozku a štítné žlázy. Selen posiluje imunitu. Spolu s vitaminem E jsou mocnými antioxidanty.

KDE KOUPIT

pH Vitality

pH Vitality

pH Vitality je produkt pro přípravu nápoje, který pomáhá udržet acidobazickou rovnováhu organizmu.

KDE KOUPIT

ProMikrobiom Vitality

ProMikrobiom Vitality

Do detailu promyšlená kombinace bakteriálních kmenů. Bakteriální kmeny jsou podle četných výzkumů přínosem pro plíce, kůži a zdraví jater.

KDE KOUPIT

Zinek Vitality

Zinek Vitality

Zinek Vitality obsahuje zinek v chelátové formě pro snadné vstřebávání. Zinek je nezbytný k normální činnosti více než 7O enzymů, nutných k většině tělesných procesů.

KDE KOUPIT

Omega - 3 Vitality

Omega - 3 Vitality

Omega-3 Vitality je vyvážená kombinace vysoce kvalitního triglyceridového rybího oleje a extra panenského olivového oleje s vysokým obsahem polyfenolů. Díky příjemné citronové chuti je pravidelná konzumace rybího oleje opravdovým zážitkem.

KDE KOUPIT

pH Minerals Wetyzo

pH Minerals na odkyselení organismu

pH Minerals na odkyselení organismu

pH Minerals je doplněk stravy, který byl speciálně vyvinut a vyroben na úpravu acidobazické rovnováhy organismu. Přípravek je také vhodný k doplnění základních organických minerálů a díky přídavku čekankové vlákniny i pro podporu fungování trávícího traktu.

KDE KOUPIT

Kontakty

WETYZO, s.r.o.

Horní 729, 700 30 Ostrava
IČ: 29381681, DIČ: CZ29381681

Informace o zpracování osobních údajů