Fermentované
potravinové doplňky WETYZO

I to nejzdravější tělo potřebuje občas pomoci, aby zůstalo fit. A co teprve tělo, které strádá? Věříme v sílu přírodních látek a procesů, věříme výsledkům vědeckých výzkumů a věříme kvalitním surovinám.

To vše vkládáme do výroby potravinových doplňků WETYZO. Dáváme do nich nejen znalosti a rozum, ale také naše srdce. Zároveň děláme maximum proto, aby podpora zdraví byla dostupná pro každého, kdo o ni má skutečný zájem. Proto vás denně nebude stát víc než káva z automatu. Hýčkejte své tělo. Ono vám to rádo vrátí.

 

Fermentovaná antioxidační směs

Fermentovaná antioxidační směs Nenechte své tělo zrezivět

Životní kvalita nemusí klesat s rostoucí číslovkou vašeho věku. Stačí, když svému tělu pomůžete zatočit s oxidací. Výsledky tohoto procesu dobře známe z rezavého železa. V našem těle se děje něco podobného. Jen to není vidět. Přitom právě tato biologická koroze způsobuje více než 60 onemocnění včetně rakoviny. Nenechte své tělo zrezivět.

VÍCE INFORMACÍ

Fermentovaná PREBIOTICKÁ MULTI VLÁKNINA  s novou generací probiotik K-B0399®, přírodními prebiotiky, a Green mixem

Fermentovaná PREBIOTICKÁ MULTI VLÁKNINA s novou generací probiotik K-B0399®, přírodními prebiotiky, a Green mixem Upravuje střevní mikroflóru

100% přírodní multivláknina pro zdravou funkci vašich střev

VÍCE INFORMACÍ

Potravinové doplňky WETYZO Vitality

Homocystein Vitality+ s betainem (snižovací)

Homocystein Vitality+ s betainem (snižovací)

Homocystein Vitality+ s betainem je účinný doplněk stravy vytvořený na základě spolupráce s MUDr. Karlem Erbenem a Mgr. Michaelou Verde Beitlovou pro snížení hladiny homocysteinu. Obsahuje vitamíny  B6, B9, B12, zinek a betain, který podporuje trávení.

KDE KOUPIT

Homocystein Vitality s aloe vera (preventivní)

Homocystein Vitality s aloe vera (preventivní)

Homocystein Vitality s aloe vera je účinný doplněk stravy, který pomáhá předcházet civilizačním onemocněním. Obsahuje vitamíny  B6, B9, B12, zinek a aloe vera, která regeneruje vnitřní prostředí těla. Tento doplněk stravy je vhodný pro vegetariány i vegany.

KDE KOUPIT

Magnesium Vitality

Magnesium
Vitality

Magnesium Vitality je doplněk stravy s hořčíkem ve formě chelátu a vitamínem B2. Hořčík ve formě chelátů má vynikající vstřebatelnost a podílí se také na řadě biochemických reakcí v těle a je důležitý pro přenos nervových impulzů, správnou funkci buněk, srdce a cév.

KDE KOUPIT

Imune Vitality

Imune
Vitality

Imune Vitality je 100% přírodní produkt, který se postará o podporu Vašeho imunitního systému během celého roku. Produkt Imune Vitality byl navržen tak, aby obsahoval veškeré důležité látky, které dokáží Váš imunitní systém ideálně vyvažovat a udržovat v dobré kondici.

KDE KOUPIT

Mega Lecithin Vitality

Mega Lecithin
Vitality

Mega Lecithin normalizuje činnost srdce a oběhového systému, přispívá k normální činnosti mozkových funkcí. Má antioxidační účinek. Lecithin příznivě působí na celý organismus a podílí se na zmenšování tukových částí v krevním oběhu a snižuje hladinu cholesterolu.

KDE KOUPIT

Colostrum Vitality

Colostrum Vitality

Colostrum Vitality je produkt, který obsahuje šetrně zpracované kravské (bovinní) mateřské mléko od krav z evropských chovů.

KDE KOUPIT

D3 + K2 Vitality

D3 + K2 Vitality

Vitamín D přispívá k udržení pevných a silných kostí, hraje roli při udržení zdraví kardiovaskulárního systému a u žen omezuje riziko osteoporózy.

KDE KOUPIT

Enzymy Vitality

Enzymy Vitality

V našem těle je přes 3.000 různých enzymů a každý z nich má svou úlohu. Společně zajišťují chod životních procesů, přeměn a mechanismů.

KDE KOUPIT

Jód Vitality

Jód Vitality

Jód je nezbytný pro vývoj a činnost mozku a štítné žlázy. Selen posiluje imunitu. Spolu s vitaminem E jsou mocnými antioxidanty.

KDE KOUPIT

pH Vitality

pH Vitality

pH Vitality je produkt pro přípravu nápoje, který pomáhá udržet acidobazickou rovnováhu organizmu.

KDE KOUPIT

ProMikrobiom Vitality

ProMikrobiom Vitality

Do detailu promyšlená kombinace bakteriálních kmenů. Bakteriální kmeny jsou podle četných výzkumů přínosem pro plíce, kůži a zdraví jater.

KDE KOUPIT

Zinek Vitality

Zinek Vitality

Zinek Vitality obsahuje zinek v chelátové formě pro snadné vstřebávání. Zinek je nezbytný k normální činnosti více než 7O enzymů, nutných k většině tělesných procesů.

KDE KOUPIT

Omega - 3 Vitality

Omega - 3 Vitality

Omega-3 Vitality je vyvážená kombinace vysoce kvalitního triglyceridového rybího oleje a extra panenského olivového oleje s vysokým obsahem polyfenolů. Díky příjemné citronové chuti je pravidelná konzumace rybího oleje opravdovým zážitkem.

KDE KOUPIT

pH Minerals Wetyzo

pH Minerals na odkyselení organismu

pH Minerals na odkyselení organismu

pH Minerals je doplněk stravy, který byl speciálně vyvinut a vyroben na úpravu acidobazické rovnováhy organismu. Přípravek je také vhodný k doplnění základních organických minerálů a díky přídavku čekankové vlákniny i pro podporu fungování trávícího traktu.

KDE KOUPIT

Kontakty

WETYZO, s.r.o.

Horní 729, 700 30 Ostrava
IČ: 29381681, DIČ: CZ29381681

Informace o zpracování osobních údajů